טיול מאורגן לבייג'ינג - 9 ימים מיוחד לפסח

טיול מאורגן לבייג'ינג 

מעשיר ומרתק מיוחד לפסח! - 9 ימים

טיול יפהפה ♦  קצר וממצה 

העיר האסורה | מקדש השמים | ארמון הקיץ | החומה הסינית | הכפר האולימפי   
 כיכר טיינאנמן | שוק המשי | מקדש הלאמה | רובע 789 |מוזיאון לאומי| מוזיאון בייג'ינג החדשה |החוטונגים | מופע אקרובטיקה | רחוב לי לאו צ'אנג | שוק האיכרים ועוד...

יום 1: תל-אביב, בייג'ין – הכפר האולימפי – שוק האוכל

נתחיל את טיולינו המאורגן לסין בשדה התעופה בן גוריון, ממנו נמריא, אל בירת סין "פקין" או בשמה החדש - "בייג'ין". ננחת ביום המחרת ונחל את טיולינו בכפר האולימפי שנבנה לרגל המשחקים של אולימפיאדת בייג'ין 2008. המתחם האולימפי מכיל פלאי הנדסה ארכיטקטוניים מהמרשימים בעולם כגון בריכת ה"קובייה" ואצטדיון "קן הציפור" עליהם נצפה. משם נמשיך להכרות עם אחד משוקי העיר התוססים והססגוניים. נגיע למלוננו למנוחה והתארגנות ולקראת ערב נצא לבקר ב"פלייס" ונצפה במסך הטלוויזיה הגדול בעולם. נמשיך לשוק האוכל הלילי נראה נריח ונטעם מכל העושר הקולינרי הסיני. בתום הסיור ניסע למלוננו ללינה.
 

יום 2:  בייג'ין – העיר האסורה – כיכר טיאנאנמן – מופע אקרובטיקה

בייג'ין, בירת הקיסרות הסינית מאז המאה ה-13, מרכז אורבני מהגדולים והמרשימים בעולם המשלב אתרים היסטוריים עתיקים לצד מבני ממשל מודרניים. נחל את ביקרונו בארמון הקיסרי "העיר האסורה" – בה שלטו שושלות קיסרי סין משך כ- 500 שנה מ 1368 עד 1916. העיר האסורה  שהיוותה מרכז שלטוני ופולחני של קיסרות סין, מכילה מעל 980 מבנים ובהם 8700 חדרים ושמה נובע מהאיסור לבוא בשעריה או לעוזבה ללא אישור מפורש של הקיסר עצמו. משם נמשיך לכיכר טיאנאנמן , הנקראת גם "ככר שער השלום השמימי" הגדולה בעולם והנחשבת ליבה של הבירה בה נראה את בית הקונגרס, את המוזוליאום של היו"ר מאו צ'ה טונג ואנדרטת הגיבורים הניצבת בכיכר. בתום הביקור נגיע למלון.
לאחר ארוחת ערב נחזה במופע אקרובטיקה , אחד המופעים היפים והמרהיבים בסין.
 

יום 3: החומה הגדולה - בית עיבוד "קלוזונה" - בית רוקחות סיני

היום ניסע אל אחת מגולות הכותרת של טיולנו,  חומת סין הגדולה הנחשבת לאחד מפלאי העולם והנה האלמנט היחידי בעולם מעשה ידי אדם הניתן לצפייה מהחלל החיצון. אורכה של החומה כ 7000 ק"מ. מפעל בנייה זה מלפני כ- 2000 שנה, נועד במקור להגנת הקיסרות מפני פלישות עמי הצפון ממנצ'וריה ומונגוליה. בביקורנו נעלה לראש החומה ונתרשם מהנוף סביב. מהחומה הסינית נשים פעמינו  לביקור בבית מלאכה לעיבוד קלוזונה ריקועי אבן וציפוי אמייל, מהתעשיות הנפוצות ביותר בסין ומשם נצא לסיור במרכז רפואה סינית  ובו נלמד על הרפואה הסינית העתיקה, רפוי באמצעות אנרגיית צ'י, יין ויאנג,  דיקור סיני, צמחי המרפא ורקיחות רפואיות סיניות בהם נוכל גם להצטייד. בתום הסיור חזרה למלון.
 

יום 4: בייג'ין - ארמון הקיץ - שוק הפנינים

היום נצא לביקור בארמון הקיץ היפה של קיסרי סין ומקום הנופש וההתרגעות שלהם, הארמון נבנה לפני יותר 250 שנה ולצידו נחפר אגם מלאכותי - אגם קומינג ששימש בעבר לגידול פרחי הלוטוס וכיום משמש בחורף להחלקה על הקרח. הארמון  מוגדר כאתר שימור מורשת עולמי של אונסקו. נטייל לאורך גדות אגם קונמינג נצפה בספינת השיש העוגנת לחוף האגם, נטפס לגבעת אריכות הימים משם נמשיך לרחוב  המשוחזר של עיר הגנים סוג'ו. בסיום הביקור נצא למפעל הפנינים נחזה בתהליך יצור הפנינים, נלמד להבדיל בין פנינים טבעיות למלאכותיות וכיצד "שכללו" הסינים את הטבע . בנוסף נוכל להתרשם מעבודות תכשיטנות מאבן הג'ייד.
בערב ננוכל להתנסות במטעמי המטבח הצפוני בארוחת "ברווז פקין" (אופציונלי).
 יום 5: בייג'ין – מקדש השמיים- בית התה וטקסי תה

היום נצא לביקור "במקדש השמים" אשר הינו התגלמות הארכיטקטורה הסינית במיטבה. המקדש שנבנה לפני כ 600 שנה שימש את קיסרי סין לתפילות פעמיים בשנה בהם בקשו הקיסרים שפע של יבול .נסייר בגנים המרהיבים ונחזה בסינים המתרגלים  טאי צ'י בשלוות אין קץ מהפנטת. נמשיך לביקור בבית תה סיני טיפוסי בו נלמד על סוגי התה הסיני המסורתי והמודרני ואופן הגשתו, נשאף מלוא הראות מהארומה הנהדרת של התה הסיני ואף נשתתף בשתיית התה המסורתית. נוכל כמובן גם להצטייד בתה סיני לשימושנו האישי. בערב נוכל לצאת לסיור ערב  באחד מאזורי הבילוי התוססים של העיר.
 


יום 6: יום חופשי

יום חפשי, המעוניינים יוכלו להצטרף, בתשלום, ליום  עמוס פעילות וחוויות. נתחיל את היום בסיור ריקשות בשכונת הוטונג, כולל כניסה לאחד מבתי השכונה לחוות את החיים המשפחתיים של התושבים בשכונות הישנות בנות למעלה מ 200 שנה בבייג'ין. לאחר מכן, ניסע לאתר הטבע "גוילין הקטנה", הממוקם כ 100 ק"מ מבייג'ין, שם נמצאת אחת מפינות הטבע היפות ביותר בסין. היצירתיות הסינית בהתגלמותה הולידה אתר תיירותי שמדמה את הנופים הנפלאים של גוילין. הסינים הקימו סכר, שהפך נהר אדיר למקווה מים שלתוכו השיקו סירות ששטות לאורך הנהר למרגלות מצוקי הרים גבוהים. לסירות עולים בשבעה גרמי מדרגות נעות, שייט על הנהר ועלייה ברכבל לשיא הגובה לתצפית. בחורף, כשקר מאוד, הופך האתר לפסטיבל קרח אדיר ביופיו. נחזור לקראת ערב לבייג'ין ונבלה באחד מאתרי הבילוי המרכזיים של העיר.

יום 7: בייג'ין –  מוזיאון בייג'ינג החדשה-  רובע החוטונגים  ושוק המשי

נפתח את יומנו בביקור  באיזור ה"חוטונגים", רובע עתיק בבייג'ין ובו נשתמרו רחובות אוטנטיים בהם מתקיימת שגרת חיים ומבנים שנשתמרו מבייגי'ן העתיקה ומהווים ניגוד מרתק לגורדי השחקים ולמבנים המודרנים של העיר. לאחר מכן נמשיך למוזאון האורבני של בייג'ין החדשה בה נתרשם בזעיר אנפין מהתכנון האדרכילי של אחת הערים הגדולות והמורכבות בעולם, המוצגת במוזיאון באמצעים טכנולוגיים חדשנים יחודיים למוזאון זה. נמשיך משם לשוק המשי שם נתרשם מענף היצור והיצוא המסורתי הבולט ביותר של סין  במאות השנים האחרונות . אם  יתיר הזמן נבקר במפעל לייצור כלי חיתוך -חזרה למלון
 

יום 8: בייג'ין –  המוזיאון הלאומי – ליאו לי צ 'אנג  ושוק האיכרים

היום נבקר במוזיאון הלאומי של בייג'ין שהנו על פי הסינים הגדול מסוגו בעולם ומתמקד בעיקר בהצגת המורשת וההיסטוריה הסינית. במוזיאון תצוגת של למעלה מ 1.2 מיליון פריטים. לאחר הביקור נמשיך לרחוב האומנים ליאו לי צ'אנג. נטייל ברחוב האומנים של בייג'ין , נראה את האומנים השוקדים על אמנותם המסורתית והכתב הסיני המיוחד והמעניין. משם נמשיך לשוק האיכרים ולאחד משווקי העיר  , לקראת ערב ונחזור למלון.
בערב נוכל לצאת למופע קונג-פו, אומנות הלחימה העתיקה של סין (אפציונלי).
 

יום 9: בייג'ין – מקדש הלאמה- רובע 798 שוק הפרחים

היום נתחיל את טיולינו בביקור במקדש הלמה , מקדש בודהיסטי בן כ- 300 שנה ובו 5 אולמות מרשימים, במוקד המקדש ניצב פסל בודהה מרשים שגובהו כמעט 30 מטרים (כגובהו של בניין בן 11 קומות ) נמשיך לביקור ברובע 798 שהנו רובע האומנויות המודרניות המהווה ניגוד מעניים לסוגי האומנות הסיניות המסורתיות להן נחשפנו עד כה . נמשיך לשוק הפרחים לקניות אחרונות לפני חזרתנו לארץ .
עם ערב נשים פעמינו לשד"ת  ונטוס עמוסי חוויות וקניות חזרה לארץ ,תם ונשלם עוד טיול מרתק ומהנה במזרח הקסום.

  


מחיר: $1449 לאדם

תאריך יציאה: 7.4.14

המחיר כולל:
 1. טיסות בינלאומיות בחברת תעופה סדירה.
 2. טיסות פנים כמפורט במסלול.
 3. מסי נמל דלק ובטחון בטיסות הבינ"ל.
 4. לינה במלונות בדרגה ראשונה.
 5. כלכלה: ארוחות בוקר וארוחה נוספת.
 6. כניסה לכל האתרים כמפורט בתוכנית.
 7. מופע ערב אקורבטיקה.
 8. אוטובוס תיירים ממוזג ונוח.
 9. מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
 10. מדריך ישראלי מטעם מרום תעופה.
 11. טיפים לנותני השירותים בחו"ל למעט שירותי סבלות.
 12. מדריך ישראלי  מצוות מרום תעופה.

*בכל מקרה, נא לבקש תוכנית מעודכנת מהמשרד.


המחיר אינו כולל
1. 
אשרת כניסה לסין בסך 70 $, אשר תונפק באמצעות משרדינו. במידה והויזה לא תנופק דרך משרדינו תגבה תוספת בסך $50.
2. תשר למדריך הישראלי


 

על המטיילים להיות מצויידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים לפחות בדרכון;  יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות, הטיול משלב סיקורים באתרים היסטריים מודרניים וקניות; המחיר לפי מינימום 30 איש משלמים; לא כולל תוספות חג ושיא עונה; אין כפל מבצעים ט.ל.ח , כפוף לתנאים הכלליים בסוף החוברת \ האתר | מרום תעופה - טיול מאורגן לבייג'ין.
 
למרכז המידע וההזמנות: 03-6219219