טיול מאורגן לסין הקלאסית

הקלאסיקה של סין במיטבה

כולל ביקורים ב:

* בייג'ינג * שיאן * גווילין * האנגז'ו - הבירה הסינית הקדומה * שנגחאי * סוז'ו - ונציה של המזרח, * ז'וז'ואנג - עיר המים המדהימה!

חצי פנסיון

חצי פנסיון!      ימים מלאים!      כולל כל הבילויים בערבים!     אין סיורי בחירה!

אנו שמחים להציע לכם טיול מאורגן לסין מיוחד ומלא!

זהו טיול עומק איכותי והמחיר... כפי שתיווכחו... מאד אטרקטיבי!

חומת סין3 דובי פנדה

יום 1- 2: ת"א - בייג'ינג – גבעת הפחם, העיר האסורה, כיכר טייננמן

ניפגש בשדה התעופה בן-גוריון ונמריא לבייג'ינג, בירתה הפוליטית, התרבותית והמנהלתית של סין. ננחת ביום למחרת וניסע למלון. לאחר ארוחת בוקר נעפיל אל גבעת הפחם הצופה על העיר אסורה. נצא אל העולם הקסום של הארמון הקיסרי "העיר האסורה" – מרכז השלטון של הקיסרות הסינית, עיר פנימית מוקפת חומה ש- 24 הקיסרים אשר חיו בה ומיעטו לצאת ממנה וכך ניהלו את האימפריה הסינית מבין החומות. נמשיך לכיכר טיאנאנמן הנקראת גם "ככר שער השלום השמימי", הגדולה בעולם והנחשבת לליבה של הבירה בה נראה את בית הקונגרס, את המאוזוליאום של היו"ר מאו טסה טונג ואנדרטת הגיבורים הניצבים בכיכר. בתום הביקור נשוב למלון. בערב נהנה מארוחת ערב.

יום 3: בייג'ינג, מקדש השמיים, בית חולים סיני, רובע 798 

בערב: ארוחת ברווז פקין

היום נבקר במקש השמיים מקום בו נהגו קיסרי סין "בני השמים" להתפלל בבקשה מהשמים ליבולי שפע, משם נמשיך לביקור בבית-חולים סיני שם נתרשם משיטות הרפואה הסינית. לאחר מכן נסע לאזור רובע האומנים 798 זהו מתחם ענק בו נמצא מגוון גדול של בתי מלאכה, גלריות ובתי קפה ומסעדות. לאחר הביקור במקום נמשיך לאחד משווקי העיר בערב, בערב נתנסה במטעמי המטבח הצפוני בארוחת "ברווז פקין"

יום 4: בייג'ינג - החומה הגדולה - קברי קיסרי שושלת מינג - דרך הרוחות -

בערב: מופע קונג-פו

היום ניסע אל אחת מגולות הכותרת של טיולנו, חומת סין הגדולה הנחשבת לאחד מפלאי העולם מעשה ידי אדם. זהו מפעל בנייה מלפני כ- 2000 שנה, הנועד להגנת הארץ מפני פולשים מהצפון. נעלה לראש החומה ככל שנוכל ונתרשם מהנוף סביב. נמשיך לביקור בקברי קיסרי שושלת מינג ובדרך הרוחות. בערב: נהנה ממפגש עם האמנות הסינית ע"י צפייה במופע קונג-פו.

יום 5: בייג'ינג - טיסה לעיר שיאן - פגודת אווז הבר - הרובע המוסלמי - בערב: מופע שושלת טאנג

ניסע לשד"ת ונטוס לעבר שיאן, בירתה הקדומה של סין מתקופת שושלת צ'ין המכונה "עיר שלום הנצח". מכאן יצאו בעבר השיירות אל דרך המסחר ההיסטורית, "דרך המשי". נבקר ב"פגודת אווזת הבר הגדולה" אשר במקורה נבנתה על מנת לשמש משכן לכתבים בודהיסטים שהובאו מהודו על ידי הנזיר הנודד שואן דזאנג. הפגודה מתנשאת לגובה של 64 מטר. נמשיך לבקר ברובע המוסלמי השוקק חיים בו נראה מסגד עם שילוב של גן סיני מסורתי בבית תפילה מוסלמי. נסיים בחומות העיר מימי שושלת מינג של המאה ה-14. בערב, נצא למופע בסגנון שושלת טאנג.

יום 6: שיאן – מוזיאון חיילי הטרה קוטה - טיסה לגווילין

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לבקר את אחת האטרקציות העולמיות: מוזיאון חיילי הטרה קוטה. צבא של למעלה מ-6000 חיילי חמר עם סוסיהם וכלי נשקם בגודל טבעי, הניצבים במערך קרבי ושומרים על קברו של הקיסר הראשון צ'ין שי חואנג די שאיחד את סין. זהו אחד האתרים הארכיאולוגיים הגדולים והחשובים בעולם. בקבר ניתן לראות את כלי נשקם ואת שרידי 35 מרכבות העץ שהיו רתומות לסוסים העשויים גם הם טרה קוטה. צבא זה הוקם ע"י הקיסר צ'ין, אשר שאף להבטיח לעצמו חיי נצח ונקבר עמו על מנת להגן עליו לאחר מותו.  בערב נטוס לגווילין. אחד מאזורי הנוף והטבע המרשימים ביותר בסין. פסגות ההרים הגירניים אשר יצרו תצורות נוף ייחודיות, ההרים מכוסי צמחיית הבמבוק, הנהר הזורם והערפילים השוררים באזור, העניקו השראה לציירים, משוררים והוגים סיניים במשך מאות שנים.

יום 7: אזור גווילין - טרסות האורז בלונגשאן - כפרי שבטי המיעוטים, שבט הג'ואנג   

בערב, דייג באמצעות עופות קורמוראנים

היום נצא לביקור בהרי לונג, אזור זה זכה לפרסום בשל טרסות האורז וכפרי המיעוטים השוכנים בו. נבקר בכפר לונגשאן של בני שבט הג'ואנג, נצפה בטרסות אורז מרהיבות ולעת ערב נשוב למלוננו בגווילין. בערב נצא לצפות בדייג באמצעות עופות קורמוראנים.

יום 8: זור גווילין: שייט על הנהר לי - יאנגשו - בערב: מופע impression המרהיב והמיוחד

נצא לעבר הכפר יאנגשו, הטובל בינות לגבעות הקארסט. נשוט ברוגע לאורך נהר היולונג. אחד מהנהרות הירוקים המתפתלים בין פסגות הקארסט המרהיבות ואפופות הערפל של גווילין וסביבתה ונהנה מנופי האזור הכפרי. נסייר בין בתי העיירה ונלמד על חיי הכפריים במקום נתרשם מהשוק הצבעוני של בני המקום. בערב: נצא לצפות במופע impression המרהיב ביופיו.

יום 9: אזור גווילין: עליה ברכבל להר יאהו לתצפית מדהימה - מערת חליל הסוף - גבעת פובו - טיסה להאנגז'ו

נתחיל את יומנו בעליה ברכבל להר יאהו לתצפית מדהימה ביופיה על הנוף הקרסטי של גווילין. המראה עוצר נשימה, נמשיך לביקור במערת נטיפים מקסימה "חליל הסוף". נטפס על גבעת פובו, ממנה נשקף מראה יפה של העיר גווילין ונצפה גם על "גבעת חדק הפיל". לעת ערב נפרד מגווילין ונטוס להאנגז'ו והעברה למלוננו.

יום 10: אנגז'ו: האגם המערבי - פגודת שש ההרמוניות - מטע תה - מקדש LINGYIN

ניסע לביקור ב"פגודת ששת ההרמוניות" הקרויה על שם ששת עקרונות הבודהיזם, ולאחר מכן נבקר במטעי התה. נמשיך אל האגם המערבי שהעיר האנגז'ו ממוקמת סביבו לשייט מקסים.  לאחר ארוחת צהריים, נבקר במקדש Lingyin, לעת ערב חזרה למלוננו.

יום 11: סוג'ו: גן הלבלר הצנוע - גשר מרקו פולו - בערב: סיור במדרחוב של סוז'ו

אנו בדרכנו ל"ונציה של המזרח" כדבריו של מרקו פולו, סוז'ו. זוהי עיר ציורית הידועה בזכות איכות בדי המשי שלה. כאשר נבקר בגן "הלבלר הצנוע", נוכל ללמוד מעט על אמנות הגינון הסינית. בהמשך נבקר בגשר מרקו פולו ונסייר במפעל משי בו נלמד מעט על רזי המלאכה העדינה. בערב: נצא לסיור במדרחוב המואר ושוקק החיים של סוז'ו. לינה בעיר.

 
דוב פנדה
 
סין - עיר אורבנית
 
פסל בודהה בסין

יום 12: סוז'ו - התעלה הגדולה - ז'וז'ואנג - שנגחאי - סיור ערב כולל שייט לילי מרהיב על הנהר וואנגפו החוצה את שנגחאי

היום נמשיך לביקור בפאתי התעלה הגדולה. זוהי התעלה המלאכותית הארוכה בעולם ואורכה 1,800 ק"מ! בתום הסיורים ניסע לז'וז'ואנג. זוהי עיר מים יפהפייה, הסיור בעיר פשוט מרהיב. נשוט בתעלות העיר ונסייר בשווקיה. בתום הסיור נמשיך לשנגחאי ולמלוננו. נצא לסיור ערב כולל ביקור במדרחוב ננג'ינג המואר כמו לאס ווגאס וביקור ברובע שין טיאן די, מרכז הבילוי של תושבי שנגחאי. נערוך שייט על נהר וואנגפו, הנהר הגדול החוצה את שנגחאי, מראות נפלאים של גורדי השחקים המוארים ואזור הנמל של העיר.

יום 13: שנגחאי: טיילת הבונד - גני יו יואן - מקדש בודהה מג'ייד - הגטו היהודי - מופע אקרובטיקה ססגוני

שאנגחאי העיר המודרנית ביותר בסין, המושכת את כלכלתה של סין אל המאה העשרים ואחת. שהייתה ידועה בכינוי "פריס של המזרח". בשאנגחאי נראה מבנים קולוניאליים בסגנון אירופאי, בניינים רבי קומות מודרניים, מרכז עסקים הומה וסמטאות העיר העתיקה, המקנים לעיר הקוסמופוליטית את אופייה הייחודי. נבקר ברובע היהודי מימי מלחמת העולם השנייה ובבית הכנסת המשמש כיום כמוזיאון לזכר הקהילה היהודית. גני "יו-יאן" המהווים דגם לאדריכלות הגנים הסינית ומרהיבים ביופיים, והסמטאות הציוריות של הרובע הגובל בהם. נטייל בטיילת ה"בונד", על בתיה הויקטוריאניים. בערב: נצא לצפות במופע אקרובטיקה ססגוני.

יום 14: שנגחאי - מוזיאון שנגחאי - נסיעה ברכבת "הבולט הסינית" משנגחאי לבייג'ינג

בערב: שוק האוכל וואנג פו ג'ינג

נבקר במוזיאון העירוני העשיר במגוון מוצגים רחב של התרבות הסינית על כל גווניה, ניסע לתחנת הרכבת ונעלה על הרכבת המהירה החדישה בעולם, ה Bullet, שהנסיעה בה הינה אטרקציה מיוחדת, תוך כ-שלוש וחצי שעות נגיע למרכז בייג'ינג! ננשום עמוקות ונרגע קמעה מן החוויה היפה שזה עתה עברנו. לא נוותר על ביקור בשווקיה המפורסמים של בייג'ינג. לעת ערב נצא להתענג בפעם האחרונה על מטעמי המזרח בשוק האוכל וואנג פו ג'ינג לסיומו של טיול נפלא!

יום 15: בייג'ינג, ארמון הקיץ, תעשיית הפנינים, האצטדיון האולימפי  

נצא לביקור בארמון הקיץ, מקום הנופש של קיסרי סין ואף נשוט על אגם קונמינג היפהיפה בסירות דרקון (באם הסירות תופעלנה). עם סיום הביקור נמשיך לבקר בתעשיית הפנינים המפורסמת בסין.לאחר מכן נעבור ליד הכפר האולימפי של אולימפיאדת 2008, נצפה לעבר "קן הציפור" ו"הקובייה". משם נמשיך לחנות המשקפיים שם נמצא משקפיים מכל הסוגים במחירים מפתיעים לאחר מכן נגיע לביקור באחד מהשווקים שבעיר. ארוחת ערב לינה בבייג'ינג.

יום 16: 12.10 בייג'ינג - תל אביב

נצא אל שדה התעופה לטיסתנו חזרה ארצה. ננחת בת"א מלאי חוויות לסיומו של טיול מדהים!

לתאריכי יציאה ומחירים - הקליקו כאן!המחיר כולל:


 • בייג'ינג: ביקור בעיר האסורה ובכיכר טיינאנאמן
 • ביקור בחומה הגדולה וכן בקברי שושלת מינג
 • ביקור בארמון הקיץ ובמקדש השמיים
 • שייט בסירות הדרקון באגם קונמינג
 • מופע קונג פו וכן ארוחת ברווז פקין
 • שנגחאי: סיור בטיילת הבונד, ביקור במוזיאון החדש וגני יו-יואן
 • ביקור בגטו היהודי ובבית הכנסת
 • סיור לילי כולל שייט מרהיב על נהר וואנגפו החוצה את שנגחאי!
 • מופע אקרובטיקה ססגוני
 • גווילין: שייט על הנהר לי
 • עליה ברכבל להר יאהו לתצפית מדהימה על הנוף הקרסטי של גווילין!
 • ביקור בטרסות לונגשאן וכן בכפרי המיעוטים
 • העיירה יאנגשו ומערת חליל הסוף
 • מופע IMPRESSION המרהיב ביופיו!
 • צפייה בדייג באמצעות קורמוראנים
 • שיאן: ביקור באתר חיילי הטרה-קוטה
 • ביקור בפגודת אווז הבר, ברובע המוסלמי
 • מופע שושלת טאנג
 • אזור האנגז'ו: שייט על האגם המערבי וביקור בפגודת שש ההרמוניות
 • אזור סוג'ו: גן הלבלר הצנוע וכן שייט בתעלה הגדולה
 • ז'וז'ואנג: ביקור ושייט תעלות באחת מעיירות המים הייחודיות של סין
 • טיסות סדירות וכן כל טיסות הפנים
 • נסיעה ברכבת "הבולט הסינית" משנגחאי לבייג'ינג
 • מלונות ארבעה כוכבים
 • ארוחות הבוקר וכן ארוחה נוספת כל יום
 • מדריך ישראלי
 • כניסות לאתרים המשולבים בטיול
 • אוטובוס תיירותי
 • מיסי נמל, בטחון ודלק בארץ ובחו"ל, דמי רישום וכן תשר לנותני השירותים בחו"ל
 • סבלות מזוודות
 • מפגש קבוצה לפני היציאה

המחיר אינו כולל:

1. אשרת כניסה לסין בסך $80, שתונפק באמצעות משרדינו. במידה והויזה תנופק לא דרך משרדינו, תגבה תוספת של 50$.
 
 חשוב: המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הימים או הביקורים.
ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.
*אין כפל מבצעים והנחות
.
*הטיסה הינה דרך יעד ביניים

בכפוף לתנאים הכללים שבחוברת / אתר.