טיול מאורגן לבייג'ין, שנגחאי וסוג'ו - 8 ימיםטיול מאורגן לסין, בייג'ין שנגחאי וסוג'ו 8 ימים


 תכנית מלאה ♦ בלי ימים חופשיים


טיסות אל-על לבייג'ין | העיר האסורה | מקדש השמים | ארמון הקיץ | כיכר טיינאנמן | החומה הסינית | דרך הרוחות | שוק המשי | | טיילת הבונד בשנגחאי | הרובע היהודי של שנגחאי |שייט בהואנגפו | סוגו' |שייט בתעלה הגדולה | נסיעה ברכבת הבולט החדישה


מסלול הטיול:

יום 1: תל-אביב, בייג'ין – הכפר האולימפי – שוק האוכל

נתחיל את טיולינו המאורגן לסין בשדה התעופה בן גוריון, ממנו נמריא בטיסת לילה של אל על, אל בירת סין "פקין" או בשמה החדש - "בייג'ין". ננחת ביום המחרת ונחל את טיולינו בכפר האולימפי שנבנה לרגל המשחקים האולימפיים של אולימפיאדת בייג'ין 2008. המתחם האולימפי מכיל פלאי הנדסה ארכיטקטוניים מהמרשימים בעולם. נצפה בבריכת הקובייה, אצטדיון "קן הציפור" ונטייל במתחם הכפר. נמשיך להכרות עם אחד משוקי העיר התוססים והססגוניים. בערב נבקר ב"פלייס" ונצפה במסך הטלוויזיה הגדול בעולם. נמשיך לשוק האוכל הלילי נראה נריח ונטעם מכל העושר הקולינרי הסיני. בתום הסיור ניסע למלוננו ללינה.


יום 2: בייג'ין – העיר האסורה – כיכר טיאנאנמן – מופע אקרובטיקה

בייג'ין, בירת הקיסרות הסינית מאז המאה ה-13, מרכז אורבני מהגדולים והמרשימים בעולם המשלב אתרים היסטוריים עתיקים לצד מבני ממשל מודרניים. נחל את ביקרונו בארמון הקיסרי "העיר האסורה" – בה שלטו שושלות קיסרי סין משך כ- 500 שנה מ 1368 עד 1916. העיר האסורה שהיוותה מרכז שלטוני ופולחני של קיסרות סין, מכילה מעל 980 מבנים ובהם 8700 חדרים ושמה נובע מהאיסור לבוא בשעריה או לעוזבה ללא אישור מפורש של הקיסר עצמו. משם נמשיך לכיכר טיאנאנמן , הנקראת גם "ככר שער השלום השמימי" הגדולה בעולם והנחשבת ליבה של הבירה בה נראה את בית הקונגרס, את המוזוליאום של היו"ר מאו צ'ה טונג ואנדרטת הגיבורים הניצבת בכיכר. בתום הביקור נגיע למלון.

לאחר ארוחת ערב נחזה במופע אקרובטיקה , אחד המופעים היפים והמרהיבים בסין.

יום 3: החומה הגדולה - הדרך הקדושה - בית עיבוד "קלוזונה" - בית רוקחות סיני

היום ניסע אל אחת מגולות הכותרת של טיולנו, חומת סין הגדולה הנחשבת לאחד מפלאי העולם והנה האלמנט היחידי בעולם מעשה ידי אדם הניתן לצפייה מהחלל החיצון. אורכה של החומה כ 7000 ק"מ. מפעל בנייה זה מלפני כ- 2000 שנה, נועד במקור להגנת הקיסרות מפני פלישות עמי הצפון ממנצ'וריה ומונגוליה. בביקורנו נעלה לראש החומה ונתרשם מהנוף סביב. מהחומה הסינית נשים פעמינו לביקור בבית מלאכה לעיבוד קלוזונה ריקועי אבן וציפוי אמייל, מהתעשיות הנפוצות ביותר בסין ומשם נצא לסיור במרכז רפואה סינית ובו נלמד על הרפואה הסינית העתיקה, רפוי באמצעות אנרגיית צ'י, יין ויאנג, דיקור סיני, צמחי המרפא ורקיחות רפואיות סיניות בהם נוכל גם להצטייד. בתום הסיור חזרה למלון.

יום 4: בייג'ין - שנגחאי- BULLET- רובע היהודי - בית הכנסת – שייט על הוואנגפו


לאחר ארוחת הבוקר ניסע לתחנת הרכבת ונעלה על האטרקציה המדהימה: הרכבת המהירה החדישה בעולם

"Bullet" שעוברת כ 1300 ק"מ ב 4.5 שעות וניסע אל היעד הבא של טיול לסין - שנגחאי, העיר המודרנית ביותר בסין המהווה את מרכזה הכלכלי והמסחרי של סין שהייתה ידועה גם בכינוי "פריס של המזרח". בשנגחאי נראה מבנים קולוניאליים בסגנון אירופאי, בניינים רבי קומות מודרניים, מרכז עסקים הומה ואת סמטאות העיר העתיקה, המקנים לעיר הקוסמופוליטית את אופייה הייחודי. נבקר ברובע היהודי מימי מלחמת העולם השנייה ובבית הכנסת המשמש כיום כמוזיאון לזכר הקהילה היהודית. בתום הסיור העברה למלון. בערב יציאה לסיור ברובע הצרפתי לינה: שנגחאי.


יום 5: שנגחאי - גני יואן - המוזיאון העירוני - רחובות בונד וננג'ינג - ארוחת ערב מונגולית

נצא לסיור בשאנגחאי במהלכו נבקר במוזיאון העירוני העשיר במגוון מוצגים רחב של התרבות הסינית על כל גווניה, נמשיך לביקור בגני "יו-יאן" המהווים דגם לאדריכלות הגנים הסינית המרהיבה ביופייה, ובסמטאות הציוריות של הרובע הגובל בהם. נעלה לסירות לשייט על נהר הוואנגפו החוצה את העיר ונטייל בטיילת ה"בונד" על בתיה הויקטוריאניים וברחוב ננג'ינג העשיר בחנויות ובמרכזי קניות והמואר כמו לאס ווגאס. בערב אפשרות לארוחת בשרים מונגולית במסעדת B.B.Q. לינה: שנגחאי.

יום 6 סוג'ו: גן הלבלר הצנוע – שייט בתעלה הגדולה, גשר מרקו פולו

הבוקר אנו בדרכנו לעיר הגנים סוג'ו או בכינויה "ונציה של המזרח" כדבריו של מרקו פולו, סוג'ו הנה עיר ציורית בת 2500 שנה הידועה בזכות 70 הגנים הסינים המצויים בה והתעלות המלאכותיות כמו גם איכות בדי המשי שלה. כאשר נבקר בגן "הלבלר הצנוע", נוכל ללמוד מעט על אמנות הגינון הסינית. בהמשך נבקר בגשר מרקו פולו, נמשיך לשייט בתעלה המלאכותית הארוכה בעולם ואם נוכל נסייר במפעל משי בו נלמד מעט על רזי המלאכה העדינה. לקראת אחה"צ נעלה לרכבת הבולט ונחזור לבייג'ין. לינה בייג'ין

יום 7: בייג'ין – המוזיאון הלאומי – ליאו לי צ 'אנג ושוק האיכרים

היום נבקר במוזיאון הלאומי של בייג'ין שהנו על פי הסינים הגדול מסוגו בעולם ומתמקד בעיקר בהצגת המורשת וההיסטוריה הסינית. במוזיאון תצוגה של למעלה מ 1.2 מיליון פריטים. לאחר הביקור נמשיך לרחוב האומנים ליאו לי צ'אנג. נטייל ברחוב האומנים של בייג'ין , נראה את האומנים השוקדים על אמנותם המסורתית והכתב הסיני המיוחד והמעניין. משם נמשיך לשוק האיכרים ולאחד משווקי העיר , לקראת ערב ונחזור למלון. בערב נוכל לצאת למופע קונג-פו, אומנות הלחימה העתיקה של סין (אופציונלי) .

   

יום 8: בייג'ין – מקדש הלאמה- רובע 798 שוק הפרחים

היום נתחיל את טיולינו בביקור במקדש הלמה , מקדש בודהיסטי בן כ- 300 שנה ובו 5 אולמות מרשימים, במוקד המקדש ניצב פסל בודהה מרשים שגובהו כמעט 30 מטרים (כגובהו של בניין בן 11 קומות ) נמשיך לביקור ברובע 798 שהנו רובע האומנויות המודרניות המהווה ניגוד מעניים לסוגי האומנויות הסיניות המסורתיות להן נחשפנו עד כה . נמשיך לשוק הפרחים לקניות אחרונות לפני חזרתנו לארץ . עם ערב נשים פעמינו לשד"ת ונטוס עמוסי חוויות וקניות חזרה לארץ ,תם ונשלם עוד טיול מרתק ומהנה במזרח הקסום.
 
 
 
המחיר כולל:

טיסות בינלאומיות בחברת תעופה סדירה EL AL

רכבת בולט מהירה ביג'ין שנגחאי וחזרה

מסי נמל דלק ובטחון בטיסות הבינ"ל 8.4.12

לינה במלונות בדרגה ראשונה ותיירות טובה.

כלכלה: א בוקר + ארוחה נוספת.

כניסה לכל האתרים כמפורט בתוכנית. שייט בתעלה הגדולה בסוג'ו ובנהר הוונגפו בשאנגחאי

מופע אקרובטיקה בביגי'ן

אוטובוס תיירים.

מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.

מדריך ישראלי מטעם מרום תעופה.

טיפים לנותני השירותים בחו"ל למעט שירותי סבלות. *בכל מקרה, נא לבקש תוכנית מעודכנת מהמשרד.
       
המחיר אינו כולל:
אשרת כניסה לסין בסך $80, שתונפק באמצעות משרדינו. במידה והויזה תנופק לא דרך משרדינו, תגבה תוספת של 50$.

על המטיילים להיות מצויידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים לפחות בדרכון; יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות; לא כל תאריכי היציאה יבוצעו ב"אל על"; המחיר לפי מינימום 20 איש משלמים; לא כולל תוספות חג ושיא עונה; אין כפל מבצעים ט.ל.ח; כפוף לתנאים הכלליים בסוף החוברת \ האתר

חדש!! טיולים פרטיים בהתאמה אישית!! לנו במרום תעופה מחלקה מיוחדת לתכנון מסלולים אישיים לפי בקשת הלקוח. פרטים נוספים תוכלו לקבל בטלפון: 03-6219219

 
 
למרכז המידע וההזמנות של מרום תעופה התקשרו עכשיו: 03-6219219
Comments