טיול לסין הונג קונג ומקאו 17 יום מעודכן

 
טיול מאורגן לסין, הונג קונג ומקאו - 17 יום
בטיסות אל על 
      
 ב"מרום תעופה" – רואים יותר

בייג'ין  הונג קונג  שאנגחאי ✔ גווילין  שיאן  חיילי הטרה קוטה

יאנגשו  מקאו  לונגשאן  מופע שושלת טאנג

מופע אימפרשיין  ארוחת ערב מונגולית  ארוחת ברווז פקין

✔ שייט על נהר הלי

ועוד...


יום 2 - 1: תל-אביב - הונג קונג
נמריא משדה התעופה בן-גוריון , ננחת ביום המחרת בהונג קונג. הונג קונג היא עיר נמל מלאה גורדי שחקים השוכנת לחופי נמל עצום וסואן לאחר סיור פנורמי בעיר העברה בעיר הונג קונג. 
 
יום 3: הונג קונג
לאחר ארוחת בוקר ניסע לבקר בפיסגת ויקטוריה (ויקטוריה פיק) שהיא נקודת התצפית הגבוהה באיזור הנונקונג והמפרץ המרהיב  אשר פרושים לרגלי הפסגה ., נמשיך למפרץ ריפולס ונשוט אל מעגן הדייגים אברדין, טייל נצא  לטיול לאורך רחוב נתן המפורסם ובשווקי העיר. 
 
יום 4: הונג קונג - מקאו
לאחר ארוחת בוקר מלאה ניפרד מהונג קונג ונשוט לחצי האי מקאו. עם ההגעה, נצא לסיור בחצי האי מקאו. הטיול היום יכלול את חורבת כנסיית סט. פול שנבנתה בתחילת המאה ה-17, נהרסה ברעידת אדמה ורק הקיר החיצון נותר על תילו תוך שכל מבט בו מזכיר את הפאר וההדר שאחזו במקום בעבר. לאחר מכן נסתובב בסמטאות העיר העתיקה עד כיכר הסנט ומשם נלך למקדש "אמה" המוקדש לאלת יורדי הים, נעיף מבט בפסל "קום לאם" ונביט בגשר טאייפה. כמובן שלא נשכח ונבקר גם ב"רזורט ונטיאן" , ובמזח הדייגים. 
 
יום 5: מקאו - גואנדונג 
לאחר ארוחת הבוקר נפרד ממקאו נחצה את הגבול לסין ונמשיך בדרכנו לעבר מחוז גוואנדונג  ולקראת ערב נגיע לעיירה יאנגשו, נאכל ארוחת ערב ונצפה במופע "אימפרשן" . לינה ביאנגשו.

יום 6: יאנגשו - שייט על נהר הלי - גווילין
לאחר ארוחת בוקר, נשוט לאורך נהר הלי ונהנה מיופיו של הנהר הירוק המתפתל בין פסגות הקארסט המרהיבות ואפופות הערפל של גווילין וסביבתה. לאחר מכן נבקר בעיירת התיירות יאנגשואו (נקראת גם: יאנגשו). חשוב שתדעו שיאנגשו זוכה למוניטין נהדר בקרב כל הקבוצות המאורגנות שהשתתפו בעבר בטיול מאורגן לסין מטעמנו, יאנגשו היא עיירה בעל נוף מקסים שייחודי לאזור ומפורסם בעולם כולו. בעיירה היצע רב של דוכנים, בוטיקים, סמטאות מקסימות, בתי קפה ומסעדות מגוונות כך שאין סיכוי שישאר לנו רגע דל. בתום הביקור ביאנגשו ניסע לגווילין.

יום 7: גווילין - לונגשאנג
את יומנו ה-7 נפתח בארוחת בוקר ונמשיך בנסיעה  ללונגשאנג - הרי הדרקון. שם נצא לטיול מרתק בטרסות האורז של האיזור. במידה וישאר די זמן באותו היום - נבקר באחד הכפרים. לאחר מכן ניסע חזרה לגווילין ונלון שם.
 
יום 8: גווילין - שיאן

את היום השמיני לטיול נפתח לאחר ארוחת הבוקר בביקור ב"מערת חליל-הסוף" מהמערות היפות הנמצאות באזור, לאחר מכן נבקר ב"גבעת פובו", ב"שוק הפנינות" וגם במדרחוב היפהפה של העיר גווילין. לאחר מכן נטוס לעיר שיאן, שממוקמת בעמק הנהר הצהוב על גבול מדבר הגובי. לינה בשיאן.

יום 9: שיאן - חיילי הטרקוטה
שיאן, הבירה הקדומה של סין עוד מתקופת שושלת צ'ין מכונה היום "עיר שלום הנצח". מהעיר שיאן יצאו בעבר שיירות אל "דרך המשי". לאחר ארוחת בוקר דשנה נבקר את אחת האטרקציות העולמיות: מוזיאון חיילי הטרה קוטה. פירוש המילה טרה קוטה הוא: קרמיקה עשויה חרס וחיילי הטרא-קוטה הם צבא של למעלה מששת אלפים חיילים מפוסלים בחומר זה עם סוסיהם וכלי נשקם הניצבים בגודל טבעי במערך קרבי ונראים כמו שומרים על קברו של הקיסר הראשון של סין - צ'ין שי חואנג די. אתר זה הוא אחד האתרים הארכיאולוגיים הגדולים והחשובים בעולם. בקבר עצמו ניתן לראות את כלי נשקם ואת שרידי 35 מרכבות העץ שהיו רתומות לסוסים והעשויים אף הם טרה קוטה. צבא זה הוקם ע"י הקיסר צ'ין ששאף להבטיח לעצמו חיי נצח ונקבר איתו על מנת להגן עליו לאחר המוות. בתום הביקור נמשיך בטיול המאורגן לסין ונבקר ברובע המוסלמי השוקק חיים בו קיים מסגד יפה משולב עם גן סיני מסורתי. בערב נצפה במופע שושלת טאנג, ריקודים, שירים, מחולות ותלבושות מרהיבות  ולאחר מכן נשוב למלוננו ללינת לילה.

יום 10:  שיאן - שאנגחאי
לאחר ארוחת הבוקר, נבקר ב"פגודת אווז הבר הגדולה" שבמקור נבנתה על מנת לשמש משכן לכתבים בודהיסטים שהובאו מהודו על ידי הנזיר הנודד שואן-דזאנג. פגודת אווז הבר הגדולה מתנשאת לגובה של 64 מטרים. לאחר מכן נמשיך לביקור בחומות העיר שנותרו עוד מימי שושלת מינג של המאה ה-14 וניסע לשדה התעופה לטיסת ערב לשאנגחאי.

יום 11: שאנגחאי
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בשנגחאי - העיר המודרנית ביותר בסין של היום. בתחילת המאה העשרים הייתה ידועה שנגחאי בכינוי "פריס של המזרח" משום שבה ניתן לראות עדיין מבנים קולוניאליים בסגנון אירופאי לצד בניינים רבי קומות מודרניים, מרכז עסקים הומה וסמטאות העיר העתיקה. כל אלו מקנים לעיר הקוסמופוליטית את אופייה הייחודי.
לאחר ארוחת בוקר, נבקר במוזיאון העירוני העמוס במגוון מוצגים רחב של התרבות הסינית על כל גווניה. לאחר מכן נלך דרך סמטאות ציוריות של הרובע לגני "יו-יאן" המרהיבים שמהווים דגם לאדריכלות הגנים הסינית הטיפוסית. נטייל בטיילת הבונד על בתיה הויקטוריאניים ונעבור ברחוב ננג'ינג (שמזכיר בתאורת הניאון שלו את לאס-וגאס) העשיר בחנויות ובמרכזי קניות, נקנח בארוחת ערב מונגולית במסעדת B.B.Q. המונגולית.
הלינה תתקיים בשנגחאי.

יום 12: שאנגחאי - נסיעה ברכבת לבייג'ין
את היום האחרון בשאנגחאי נפתח בביקור ברובע היהודי ששמר על צביונו עוד מימי מלחמת העולם השנייה ובבית הכנסת שמשמש היום כמוזיאון הפליטים היהודיים בשאנגחאי. לאחר הביקור בבית הכנסת, ניסע ברכבת המהירה "בולט" לבייג'ין. עם ההגעה לבייג'ין נאכל ארוחת ערב בסגנון "פקין דאק" ונגיע למלון.

יום 13: בייג'ין - העיר האסורה - כיכר טיאנאנמן
מאז המאה ה-13 בייג'ין היא בירת סין. בייג'ין היא עיר שופעת אתרי קיסרות היסטוריים עתיקים ששוכנים בכפיפה אחת לצד מבני ממשל מודרניים. מהעיר הזו יתחיל טיול מאורגן לסין תוך חשיפת קסמיה של סין. אנו נבקר בעולם הקסום של הארמון הקיסרי "העיר האסורה" מרכזה השלטוני של הקיסרות הסינית. העיר האסורה היא עיר פנימית מוקפת חומה ש- 24 הקיסרים אשר חיו בה מיעטו לצאת ממנה וניהלו משם את האימפריה שלהם. לאחר מכן נמשיך לכיכר טיאנאנמן  )"כיכר שער השלום השמימי") הגדולה בעולם וזו הנחשבת לליבה של הבירה. שם נראה את בית הקונגרס, את המאוזוליאום של יושב הראש מאו טסה טונג ונצפה באנדרטת הגיבורים הניצבים בכיכר. לאחר הסיור בכיכר, נבקר בבית חולים סיני ובסיום היום נשוב למלוננו לארוחת ערב.

יום 14: בייג'ין - החומה הסינית
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לחומת סין הגדולה . חומה זו היא מפלאי העולם העתיק. זהו מפעל בנייה מלפני כ-2000 שנה שנוצר בעיקר כדי להגן על הארץ מפני פולשים מצפון והיום הוא משמש בעיקר כמגנט תיירים. יש הטוענים שהחומה הסינית כה גדולה שניתן לראות אותה מהחלל. אנו ניסע צפונה אל החומה הגדולה. נעלה לראש החומה ככל שרגלינו ירשו לנו, נמשיך משם למסעדה סינית עממית, נאכל ארוחת צהריים ונמשיך סביב הכפר האולימפי של אולימפיאדת 2008, נצפה אל עבר "קן הציפור" ו"הקובייה", ומשם חזרה למלון בבייג'ין.

בערב נוכל לצאת (בתשלום) לצפות במופע מסיכת הזהב.

יום 15: בייג'ין - מקדש השמיים וארמון הקיץ
היום נבקר ב"מקדש השמיים" - התגלמות הארכיטקטורה הסינית במיטבה. כאן פנה הקיסר הסיני אל קיסר השמיים בבקשה שיתן לו שנת שלווה. לאחר הביקור נמשיך לביקור ב"ארמון הקיץ" , מקום הנופש שהיה חביב על קיסרי סין באותה תקופה, נאכל ארוחת צהריים ונמשיך אל שוק המשי הססגוני שהינו אחד מסמלי תעשיית הביגוד הסיני הצבעוני. בתום הביקור נחזור למלוננו.
 
יום 16-17: בייג'ין – תל אביב

לאחר ארוחת בוקר נעזוב את המלון ונקדיש את היום האחרון של הטיול הנפלא לסין, לקניות בשווקי העיר המפורסמים. לאחר ארוחת ערב, שיסע לשדה התעופה ונמריא חזרה לישראל עמוסים חוויות.

הערה: 
ייתכנו  מקרים בהם הטיול יתבצע בסדרך הפוך, בהתאם לאישורי הטיסות.


 
בתי המלון שחברתנו מתארחת בהם או דומים להם:
 
ביג'ינג
 
Dongfang Hotel
האנגז'ו
 
Ramada Hotel
שנגחאי
 
843 West Guangfu rd. Shanghai Tel. 2161421818
Express by holiday Inn
גווילין
 
20 Lijiang Rd. Guilin
Tel. 7735882688
Plaza Hotel
יאנגשואו
 
 
Ayuan Hotel
הונג קונג
 
22 Lai chi Kok Rd. Mongkok
Tel. 85223976683
Metro Park Mongkok
מקאו
70-106 Avendia do Dr. Rodrigo
 
Beverly Plaza
 

 
רשימת מלונות עדכנית תינתן בפגישת קבוצה.
 
המחיר כולל: 
  1. טיסות בינלאומיות בחברת תעופה סדירה אלעל .  
  2. טיסות פנים כמפורט במסלול. 
  3. מסי נמל דלק ובטחון בטיסות הבינ"ל
  4. לינה במלונות בדרגה ראשונה ותיירות טובה.
  5. כלכלה: חצי פנסיון. בהונג קונג ומקאו ע"ב א. בוקר
  6. כניסה לכל האתרים כמפורט בתוכנית.
  7. אוטובוס תיירים.
  8. מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
  9. מדריך ישראלי מומחה לאזור מטעם מרום תעופה.
  10. טיפים לנותני השירותים בחו"ל למעט שירותי סבלות.
המחיר אינו כולל:
אשרת כניסה לסין בסך 70 $, אשר תונפק באמצעות משרדינו. במידה והויזה לא תנופק דרך משרדינו תגבה תוספת בסך $50.
חשוב: המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הימים או הביקורים. 
ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.
*אין כפל מבצעים והנחות                                                   
*בכל מקרה, יש לבקש תוכנית עדכנית במשרד
 
לתשומת לבכם:
1. מרום תעופה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות.היה וכתוצאה משינוי כלשהו בלוח הזמנים
    של הטיסות הבינ"ל ו/או טיסות הפנים, או בשל עליות מחירים בלתי צפויות או כל גורם אחר
    יחול שינוי במסלול הטיול,חברת  "מרום תעופה" מתחייבת לעשות כל מאמץ על מנת  לדבוק 
    בתוכנית המקורית.יחד עם זאת מרום תעופה שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים עליהם 
    ידווח לנוסעים מראש ובזמן שיאפשר להם הערכות מתאימה.
2. הטיול מותנה במינימום 25 משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט
    נרשמים או כוח עליון. יוחזר הכסף לנרשמים במלואו או לחילופין יתבקשו הלקוחות בעלות נוספת .
3. התשלום לטיול ייעשה לפי שער מזומנים גבוה ביום התשלום . המחיר למזומן .
4. למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד
    שהדבר ישרת את טובת הנוסעים.
5. חשוב: המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הימים או הביקורים.
6. על המטיילים להיות מצוידים בדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות מיום היציאה כמו כן יש 
    להקפיד על שלושה עמודים ריקים לפחות בדרכון
7. במחיר זה אין כפל הנחות ומבצעים. ט.ל.ח.
כפוף לתנאים הכלליים שבסוף החוברת או באתר.
 
להזמנות :
 
טל: 03-6219219  פקס: 03-6203393
 
למידע נוסף: טיול מאורגן לסין